fbpx

מי אני

צלם מקצועיצילום מקצועי: שלומי ברנטל

הסטודיו מתמחה בתחום של צילום מסחרי. עבודותינו הופיעו בקמפיינים פרסומיים ארציים, מגזינים מקומיים וברחבי העולם, שערי ספרים וספרי בישול, ברושורים, אריזות מוצרים, וכמובן באתרי אינטרנט תדמיתיים ומכירתיים רבים ברחבי הרשת. באתר זה תוכלו להתרשם מתיק עבודות מחולק על פי תחומים.

מהם תחומי הפעילות העיקריים בסטודיו?

תחום ההתמחות העיקרי של הסטודיו הוא צילום מוצרים ודוממים מכל הסוגים. אנו מבצעים צילומי איכות של מוצרים תעשייתיים ומסחריים למטרות שונות (למשל – צילום מוצרים לאמזון), תוך התמחות במוצרים טכנולוגיים ורפואיים ותכשיטים הדורשים תאורה ועיבוד תמונה מיוחדים. כמו כן אנו מספקים פורטרטים עסקיים, צילומי מזון למסעדות ויצרנים, וכן אנו מספקים שירותים מקיפים לאמנים המבקשים לבצע רפרודוקציות ליצירותיהם, ברמה וברזולוציה הגבוהות ביותר.

מי הוא קהל היעד הרלוונטי לשירותינו?

השירות שלנו מיועד לעסקים וחברות בכל גודל, המעוניינים לקבל צילום מקצועי באיכות וברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות. כמו כן, הסטודיו מתאים ליזמים אשר מפתחים או מייבאים מוצרים חדשים. השירות שלנו מתאים גם למעצבי מוצרים ותכשיטים ולאמנים. יש לציין כי נדרשת מהלקוח יכולת ונכונות לשימוש בסיסי במייל ומחשב על מנת להשתמש בשירותינו.

באיזו טכנולוגיית צילום אנו משתמשים?

המצלמות בהן אנו משתמשים לצילומים בסטודיו הן מצלמות פורמט בינוני בעלות גב דיגיטלי מהדור החדש ביותר, המגיע לרזולוציה גבוהה מאד של 80 מגה פיקסל. טכנולוגיית צילום זו מצויה בחזית ענף הצילום, ובאמצעותה ניתן להגיע לתוצאות יוצאות דופן, אשר ניתן להתרשם מהן בהדפסות ענק או בחיתוכים.

האם הצילומים מתבצעים בסטודיו או אצל הלקוח?

צילום בסטודיו מאפשר להגיע לאיכות מיטבית והספק גבוה. עם זאת, במקרים ששינוע המוצרים לסטודיו אינו נוח ללקוח או שאינו מתאפשר כל סיבה שהיא, ניתן לבצע את הצילומים באתר הלקוח – בתנאי שמתקיימים תנאים מתאימים במקום. צילומים באתר הלקוח כרוכים בעלות נוספת. יש לקחת בחשבון שצילומים המתבצעים בסטודיו יהיו בעלות נמוכה יותר, ויספקו תוצרת איכותית יותר.

האם הצילומים עוברים עיבוד באמצעות תוכנות מחשב?

צילומי המוצרים אותם אנו מפיקים עוברים עיבודים ממוחשבים על מנת להדגיש את הרצוי ולהסוות את הבעייתי במוצרים ובאובייקטים המצולמים – במידת האפשר כמובן. צילומי אוירה ותיעוד אינם עוברים עיבוד, אלא אם הועלתה דרישה מיוחדת. אין באפשרותנו להתחייב להסרת כל הפגמים מהפריטים, ובאחריות הלקוח לדאוג לניקוי הפריטים הנשלחים לצילום, ולבחור פריטים במצב נקי וללא שריטות.

שמירת סודיות והגנה על פרטיות הלקוח

במקרה ומועלית דרישה על ידי הלקוח, אנו מקפידים על דיסקרטיות מלאה, ומקפידים שלא לחשוף את זהותו, מוצריו, וכמובן צילומי המוצרים אותם ביצענו עבורו. נבקש לציין את הדרישה הזאת בפנינו, כי מדי פעם אנו מעלים צילומים לדוגמה באתרים שונים.

האם אתם מספקים שירותי צילום אירועים או וידאו?

אנו לא מספקים שירותי צילום אירועים מכל סוג או צילום וידאו. אופי עבודתנו והציוד הקיים ברשותנו מותאם לקהלי היעד המוזכרים לעיל בלבד.

איזה סוגי צילומי מוצר אתם מבצעים?

צילום באיכות רגילה – מתאים לשימוש באינטרנט (לא כולל זום) והדפסות קטנות. זה הצילום המומלץ לכמויות גדולות על מנת לשמות על עלויות סבירות.

צילום באיכות גבוהה – צילום מורכב אשר מאפשר חדות בכל חלקי הפריט, וכן ברזולוציה גבוהה יותר המתאימה להדפסות בגודל בינוני.

צילום באיכות גבוהה מאד – מיועד למוצרים מיוחדים או הדפסות גדולות, מגיע לחדות והרזולוציה הגבוהות ביותר האפשריות, תוך שימוש בציוד ותהליכים מיוחדים.

צילום קומפוזיציה – צילום מספר פריטים בתמונה אחת, נעשה בחיוב של שתי תמונות רגילות.

צילום אוירה – צילום עם אביזרים או רקעים מיוחדים. האביזרים יסופקו על ידי הלקוח או שיתומחר זמן עבורנו או עבור סטייליסט לחפש ולמצוא אותם.

צילום עם דוגמנית – מתומחר על פי שעה ומספר צילומים. על הלקוח לספק את הדוגמנית או שאנחנו נדאג לשכור אותה מסוכנות. יש לקחת בחשבון עלויות איפור ושיער לדוגמנית.

צילום מסתובב (360) – סרטון אשר מראה את המוצר מכל צדדיו. הסרטון מורכב מפריימים אשר מצולמים כסטילס ועוברים פוטושופ והנפשה. ניתן גם לצלם מוצר מסתובב בוידאו ללא עריכה. למידע נוסף על צילום 360.

צילום מוצרים לאמזון – צילום מקצועי לשימוש בחנויות אונליין כמו אמזון. צילום מוצר לאמזון דורש חדות ובהירות על מנת שהמוצר ימשוך את עיניי הקונה/גולש

האם אתם מבצעים צילומים במפעלים ומשרדים?

באפשרותנו להגיע למפעל ולצלם מכונות, מוצרים, בניינים, תהליכים, ומנהלים במקום. יש לציין בבקשה להצעת מחיר איזה סוגי צילומים נדרשים, וכן מספר הצילומים ומספר האתרים בהם יתבצעו צילומים ומיקומי האתרים. במקרה ונדרשים במקום צילומים מסוג שלא הוזכר מראש בהצעת המחיר, עלול להיווצר מצב שהגענו למקום והציוד המתאים לא איתנו. חשוב לציין כי ברוב המקרים אין אפשרות לבצע שיפורים משמעותיים בפוטושופ לצילומי שטח, להבדיל מצילומי סטודיו שבהם הדבר נחוץ וחשוב. אפשר להקים במפעל סטודיו נייד ולצלם צילומי מוצר באיכות טובה, אך תוצאות של צילומים בסטודיו תמיד יהיו עדיפות.

איזה סוגי צילומי פורטרט אתם מבצעים?

אנחנו מתמחים בצילומי פורטרטים עסקיים. איננו מצלמים בוק דוגמנות או בת מצווה. את הצילומים רצוי לבצע בסטודיו, אך אפשר גם לצלם באתר הלקוח (מפעל\משרד\בית). חשוב להבין כי בהקמת סטודיו נייד באתר הלקוח אין אפשרות לפרוש את כל הציוד שקיים בסטודיו, ולכן התוצאות לא יהיו תמיד איכותיות באותה מידה. אנו מתמחים בצילומי סטודיו עם תאורה מלאכותית. לצילומי פורטרט עסקי איננו ממליצים על שימוש במאפרת, אלא אנחנו נבצע עיבוד בפוטושופ שמאפשר להגיע לתוצאות טובות ביותר.

למה יש צלמים שמציעים שירות דומה במחיר נמוך יותר?

חשוב להבין כי עלות הצילומים מורכבת ממרכיבים רבים, וכי מרכיבים אלה שונים מאד בין צלם לצלם. הציוד הנמצא בשימוש אצלנו הינו הטוב ביותר במדינת ישראל ובעולם בכלל, ועלות החזקתו הינה גבוהה ביותר. כמו כן ברשותנו מערכות מחשוב ומיכון מתקדמות ומאובטחות שיבטיחו את תקינות התהליך ואת שרידות הצילומים שלכם לאורך שנים, וכן מאפשרות יצירת צילומים ברמה מדויקת לצרכים תעשייתיים. כל צילומי המוצר שאנחנו מוסרים ללקוחות עוברים עיבוד בפוטושופ, כאשר עלות העיבוד משתנה בהתאם לדרישות ובהתאם לרזולוציה. יש לנו מעל עשר שנות ניסיון בצילום מקצועי וכן השכלה בתחום. התמחותנו היא בתחום צר מאד של צילומי מוצרים ולא בכל סוגי הצילום כולל אירועים וסרטוני וידאו.

חלק משירותי צילום מסחרי הניתנים על ידינו הם: צילום תכשיטים, צילום תיעודי, צילום אמנות, צילום לתעשיה ועוד!

חייגו אלינו