דלג לתוכן דלג לפוטר

צילום מזון

מגרה. מעורר. מעודד תיאבון.

מעוניינים בצילום מזון?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  צילום מזון מקצועי

  צילום אוכל אמור לגרות אתכם, לעורר ולעודד תיאבון. לגרום לכם לאכול את המאכל המצולם בעיניים, להזיל ריר. צילום מזון טוב אמור להטעים אתכם את טעמו של המזון המצולם, לאפשר לכם להריח אותו, להיראות כפי שהוא נראה במציאות – על מרקמו העשיר, על השכבות והמילויים שבו, על צבעיו הטבעיים. על כל מכלול המאפיינים ההופכים אותו למאכל נחשק.

   

  צילום אוכל שלא ישאיר אף אחד אדיש

  צילום אוכל אמור לגרום להפרשת מיצי קיבה. לפעילות מוגברת של בלוטות הטעם והריח, להרוס בכם את מחסומי ההתאפקות, לרצות להתנפל על המזון ולטרוף אותו. כשאני מצלם אני משלב שימוש בטכניקות צילום, בטכנולוגיות מתקדמות ובתוכנות מחשב.

  צילום אוכל אידיאלי, מייתר כל מלת הסבר על אודותיו. אשמח להיות ראוי לאמון שלכם ולבחירתכם בי לצלם את צילום מזון האידיאלי, האולטימטיבי, של המוצרים שאתם בכלל ולקוחותיכם בפרט הכי אוהבים.

   

  צלם מזון מקצועי – קווים לדמותו

  כשאני מצלם מזון אני חש מחויבות עצומה כלפי הלקוח. אני עושה זאת כמי שלא רק אמור לגרום לצופה לראות את המוצר ולהתפעל מיופי הצילום שלו אלא כלקוח שאמור להזמין על פיו את המנה שהוא רואה לנגד עיניו לאלתר.

  צלם אוכל אמור להעביר ולעורר באמצעות תמונה הדו ממדית של המזון להפעיל אצלכם את כל החושים שבהם אתם חשים את טעמו, ריחו ומרקמו.

  בין לקוחותינו

  נמנות החברות המובילות במשק

  OUR CLIENTS

  x

  צור קשר