דלג לתוכן דלג לפוטר

צילום מוצרים

כי מגיע למוצר שלך יחס VIP

מעוניינים בצילום מוצרים?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  צילום מוצר – שלומי ברנטל צלם מוצרים

  בשוק התחרותי של היום, איכות של צילום המוצרים יכולה להשפיע באופן משמעותי על הצלחת השיווק והמכירות של המותג. אנו מציעים צילום איכותי ומקצועי של מוצרים, עם ניסיון של מעל ל-15 שנים, והתמחות ביצירה של צילומי מוצרים באופן קפדני, מדויק ואפקטיבי. עבודותינו הוצגו במספר רב של קמפיינים וחומרים שיווקיים, כאשר בין לקוחותינו נמנות חברות רבות מהגדולות בארץ ובעולם.


  כיצד ניתן לשלב צילומי מוצר מקצועיים בפעילות המותג?

  בצילומי מוצרים מקצועיים ניתן לעשות שימוש במספר אופנים, המאפשרים קידום מקצועי של העסק ויצירת התדמית המושלמת למותג.

  • אתרי קניות – אחד מהמרחבים הווירטואליים הנפוצים ביותר, בהם צילום מוצרים מקצועי הוא הכרחי, הוא אתרי קניות. צילום פקשוט או צילום איכותי של המוצר ימשוך את הלקוחות לבצע את הרכישה וגם ייצור מראה איכותי לאתר כולו.
  • צילומי קטלוג – צילום מוצרים רלוונטי לא רק למרחב הווירטואלי, אלא גם לחנויות פיזיות, המציגות צילומים של המוצרים כדי למשוך לקוחות לחנות. צילומי מוצרים לחנויות משמשים ליצירת האווירה הנכונה, כדי לשדר ללקוחות פוטנציאליים כי הם עומדים בפני חנות המספקת מוצרים איכותיים.
  • פרסומות – פרסומות יכולות להופיע בשורה ארוכה של פלטפורמות כמו באתרים שונים ברשת או במדיה החברתית. בפלטפורמות הללו ישנה חשיבות גדולה לאסתטיקה וללא צילום מקצועי של מוצרים, ניתן בקלות לפספס את ההזדמנות למשוך לקוחות חדשים.

  אילו סוגי מוצרים ניתן לצלם?

  אפשרויות המוצרים אותם ניתן לצלם הינן בלתי מוגבלות. כאשר מדובר בשיווק מסחרי, הפרסום אינו אפשרי ללא צילום מוצר איכותי. כלי זה הפך לחיוני במגוון תעשיות כמו תעשיית המזון, בתי מלון ואירוח, תעשיית האופנה, תעשיית התכשיטים ועוד. צלם מקצועי ידע בדיוק כיצד להתאים את אופן הצילום ואת סוג הצילום בצורה המושלמת, לפי פלטפורמת הפרסום, בין אם מדובר בפרסום במיקום פיזי או במרחב הווירטואלי.


  מהם תפקידיו של הצילום המקצועי?

  לצילום המקצועי ישנם מספר תפקידים ויש ביכולתו לספר יתרונות רבים לעסק או למותג. הנה מספר מהתפקידים המרכזיים של צילום מקצועי:

  • הגדלת המכירות – צילומי מוצר איכותיים משפיעים באופן ישיר על המכירות של העסק. באמצעות יצירת תדמית מושכת יותר של המוצרים, ניתן לעודד לקוחות חדשים לבצע רכישות.
  • שיפור שביעות רצון הלקוחות – באמצעות יצירת צילומים מדויקים ומפורטים של המוצרים, העסק יכול ליצור תיאום ציפיות נכון עבור הלקוחות, במיוחד כאשר מדובר בשיווק מוצרים ברשת. השקיפות הזו מעצימה את שביעות הרצון של הלקוחות, אשר מקבלים בדיוק את המוצר אותו הם בחרו לרכוש.
  • ביסוס תדמית המותג – צילום מקצועי של מוצרים מסייע ביסוס תדמית המותג, באמצעות יצירה של מראה מקצועי ואמין. הצילום המקצועי מראה כי העסק נותן חשיבות רבה לאיכות וכי הוא משקיע משאבים בהצגת המוצרים בצורה הטובה ביותר עבור הלקוחות.


  מדוע חשוב לצלם מוצרים בצורה נכונה?

  • אמינות ואחריות – כאשר לקוחות מבצעים רכישה של מוצר, ברצונם לקבל מוצר התואם בצורה מושלמת לצילום המוצג בחנות הפיזית או בחנות וירטואלית. צלם מוצרים מקצועי ידע כיצד לצלם את המוצרים בצורה אשר תציג אותם באופן אמין, כפי שהם נראים במציאות, ככל הניתן.
  • בניית אמון עם הלקוחות – צילומי מוצר או פקשוט בשפה המקצועית, מאפשרים לנו לבנות אמון בקרב הלקוחות. כאשר לקוחות משקיעים ממיטב כספם ומקבלים מוצר שאינו תואם את הצילומים המוצגים, הסיכוי הוא שהמוצר לא רק יוחזר, אלא הלקוחות גם לא יבצעו רכישה נוספת. כאשר המוצר תואם את הצילום, הלקוחות יכולים לדעת כי יש באפשרותם לסמוך על העסק ויבצעו בשמחה רכישות נוספות.
  • אסתטיקה – צילום מוצרים מקצועי

   מאפשר לא רק דיוק בתצוגת המוצר, אלא גם יצירת מראה אסתטי ומושך, אשר יאפשר הצלחה יתרה במכירות.

  בין לקוחותינו

  נמנות החברות המובילות במשק

  OUR CLIENTS

  x

  צור קשר