דלג לתוכן דלג לפוטר

צילום אמנות

צילום ציורים, פסלים ואמנות מכל הסוגים

מעוניינים בצילום אמנות?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  צילום אמנות וצילום ציורים מקצועי

  אנו מצלמים יצירות אמנות כבר מעל 15 שנה. יש לנו ניסיון רב בצילום ציורים, פסלים ויצירות מעוצבות מסוגים שונים. נוכל לעזור לכם בשליחת צילומי אמנות לתערוכות וקטלוגים על פי מפרט. נוכל לצלם ציורים ברמה שמאפשרת הדפסת רפרודוקציה. אנו לא מספקים שירותי הדפסה. יש להביא את העבודות לסטודיו לשם צילומן, על מנת להגיע לאיכות מיטבית. במקרים שאין היתכנות לשינוע העבודות לסטודיו, יש אפשרות להגיע לאתר הלקוח ולצלם שם. התמונות עוברות עיבוד בפוטושופ ונשלחות ללקוח תוך מספר ימים.

   

  צילום ציורים, פסלים ועוד

  שימוש בטכנולוגיית מתקדמת וחדשנית מאפשרת הגעה לרזולוציה גבוהה מאוד (60 מגה פיקסל) המאפשרת יצירת תמונה חדה ועשירה. צילומי אמנות כמו צילום ציורים ופסלים ממחישים אותו באופן חזותי, מייתר את הצורך בהסברים על אודות היצירה. הצילום מדבר בעד עצמו.

   

  תהליך צילום יצירות אומנות

  תהליך הצילום עד לקבלת מוצר מוגמר ברמה שתשביע את רצונכם מתבצע כתהליך של דו שיח, בשקיפות מלאה ותוך מתן כבוד רב לדעת הלקוח.

  על מנת להגיע לאיכות מיטבית רצוי לצלם את היצירות בסטודיו של הצלם, אך אם הדבר אינו מעשי, אפשר גם לצלם את היצירות במקום הימצאן. צילום ציורים טוב הוא אמנות כשלעצמה. אני שמח להציע לכם את שירותי כצלם מקצועי מאומן ומיומן שהוא גם אמן בתחום הצילום.

  x

  צור קשר