תעשיה

צילום תעשייתי הוא שיקוף רגע נתון בתוך מפעל – עמדת ייצור, מכשיר מסוים, מלאי, עובד אשר הצילום מקפיא את התנועה שלו לתנוחה. הצילום חושף ומציג קטע מסוים ממתחם המפעל. הצילום מתבצע בתוך המפעל אבל על פי דרישת הלקוח ניתן לשפץ אותו בסטודיו באמצעות עיבוד. כאשר הצילום נדרש לצורך הכנת קטלוג מודפס או מקוון ונועד לצרכי שיווק מוצרי תעשייה שונים, ניתן להזמין ולקבל צילום מסחרי ברזולוציה המאפשרת להיווכח בפרטי פרטים של מוצרים.

הזמנת שירותי צילום תעשייתי

הלקוח המזמין צילום תעשייתי יקבל ייעוץ מקצועי, הכולל היכרות עם פרוייקט הצילום ומאפייניו השונים, הגדרה ואפיון של הצרכים, הדרישות, הרצונות וההעדפות על פי מטרת הצילום וייעודו. צילומי מסחר מקצועי חושף שלבים בתהליך הייצור כמו גם את המוצר הסופי המלוטש.

צילומים תעשייתיים לצרכים פנימיים 

כאשר הצילום נועד לצרכים פנימיים של המפעל בלבד ולפיכך עולה דרישה לשמירה על דיסקרטיות – הלקוחות מקבלים התחייבות שהמידע כולו יישמר תוך הקפדה על חיסיון מלא ומוחלט של כל פרט בו, הן של מזמין הצילום והן של מושאן.

אתם מוזמנים לפנות ולתאם מועד מוקדם ככל שניתן לפגישת היכרות וייעוץ ו… יציאה לדרך. על מנת לקבל מושג ראשוני, אתם מוזמנים לבקר בתצוגה המקוונת המוצגת כאן באתר.

לפרטים נוספים

חייגו אלינו: חייגו אלינו 052-5801515

אולי גם יעניין אתכם:

חייגו אלינו