דלג לתוכן דלג לפוטר

צילום מוצר לאמזון

צילום מוצרים לאמזון שפשוט יגרמו לך למכור יותר

מעוניינים בצילום לאמזון?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  אנו מתמחים בצילום מוצר לאמזון מעל 15 שנה. בשנים האחרונות התגברה מגמת השיווק באמזון על ידי יזמים ישראלים, ואנחנו שמחים לקחת חלק בכך. אנו מכירים את דרישות האתר ונוכל לצלם תמונות שיאושרו ויהיו מכירתיות. התמונות מצולמות על רקע לבן, ויש אפשרות להשתיל את המוצר שלכם בתמונת אוירה מבנק תמונות. אנו ממליצים על 1-3 תמונות אווירה ו-9 תמונות סך הכל לכל מוצר באמזון. את תמונות האווירה אנחנו ממליצים לקנות מבנק תמונות, למשל iStockPhoto  או ShutterStock. כדאי לשלוח את תמונות האווירה אלינו לאישור לפני שמשלמים עליהן. נוכל להוסיף טקסטים ואלמנטים גרפיים לתמונות בהתאם לדרישה. לצערנו לצילום מוצר לאמזון אין באפשרותנו להגיע לאתר הלקוח וכמו כן נוכחות הלקוח בסטודיו נדרשת בזמן הצילומים. הלקוח יוכל לספק הנחיות ולאשר את התמונות לאחר הצילום. התמונות יישלחו ללקוח תוך מספר ימים לאחר עיבוד בפוטושופ.

  Amazon – נעים להכיר

  אמזון היא חברה אמריקאית ותיקה שנוסדה ב- 1994 על ידי ג'ף בזוס ועיקרה הוא מסחר אלקטרוני ושירותי מחשוב ענן.

  נכון להיום חנות Amazon הצליחה לעקוף (בהצלחה רבה)  זירות מסחר ואתרי קניות רבים וזאת משום יתרונותיה הרבים.
  יתרונות אלו לא רק מובילים אנשים רבים לקניית מוצרים מאתר זה, אלא גם גורמים לרבים להצטרף לפלטפורמת המסחר של אמזון.

  נכון להיום ניתן למצוא בחנות של אמזון כמעט כל מוצר בו מעוניינים, כולל מוצרים שפותחו על ידי החברה.
  בנוסף, Amazon מבטיחה ללקוחותיה ניהול מופתי של מכירות האונליין שלהם, דבר שכולל גם שרשרת אספקה מדויקת וזמני אספקה ברורים לקבלת המוצרים שהוזמנו.

  מכיוון שאת המוצרים שנמכרים באמזון לא ניתן לבחון מקרוב, ישנה עלייה בביקוש לצילום מוצרים לאמזון בשנים האחרונות.

  צילום מוצר לאמזון

  אנשים רבים ברחבי העולם מחפשים הזדמנות להכנסה נוספת מהבית ואמזון מאפשרת להם להגשים חלום זה. Amazon מציעה הזדמנות אטרקטיבית של מסחר באמצעות מודל מיוחד שבאמצעותו ניתן למכור את המוצרים של אמזון דרך הפלטפורמה של החברה. אם בעבר, רוב החברות שהצטרפו למכירות באמצעות המודל המיוחד של אמזון היו חברות גדולות, כיום כל אחד יכול להחליט שהוא מעוניין למכור מוצרים שונים מחנות אמזון ואפילו להתחיל עם מכירה של מוצר אחד בלבד.

  אנשים רבים מעלים מוצר אחד לאוויר (כולל צילום לאמזון) ובודקים האם אותו מוצר אכן מסוגל לייצר את אותה כמות מכירות בה הם מעוניינים. כיום ניתן לפתוח משתמש קטן באמזון, לשכור שירותי צילום מוצרים לאמזון ולמכור מספר מוצרים או לפתוח משתמש מקצועי ולמכור כמויות גדולות יותר של מוצרים תוך שהמשתמש מקבל את התמיכה הלוגיסטית המלאה של Amazon, דבר שכולל גם את משלוח המוצר לכתובת הלקוח. על כן שירות של צילום מוצר לאמזון ברמה מקצועית (כמו למשל – צילום תכשיטים) הינו קריטי להצלחה.

  צילום מוצרים לאמזון  – השפעתם על הצלחת המכירה

  ישראלים רבים מחליטים להגשים את החלום ולהרוויח כסף באמצעות מכירת מוצרים שונים באמזון. אם גם אתם מעוניינים למכור מוצר זה או אחר בפלטפורמה זו וכבר החלטתם מהו המוצר אותו אתם מעוניינים למכור, קרוב לוודאי שהשלב הבא יהיה עמידה בדרישות הצילום של אמזון. אמזון דורשת ממוכרייה צילומים מקצועיים של המוצרים אותם הם מעוניינים למכור. צילום מוצרים לאמזון חייב לעמוד בסטנדרט מסוים וזאת על מנת ליצור חווית משתמש טובה. באם המוכר אינו עומד בסטנדרטים אלו יש בהחלט סיכוי שצוות אמזון לא יאפשר לו להעלות את התמונה. מסיבה זו רוב האנשים שמעוניינים למכור דרך אמזון פונים אל צלמים מקצועיים בעלי ניסיון בשירות צילום מוצר לאמזון. צילומים מקצועיים בהתאמה מלאה לדרישות הקיימות קריטיים להצלחת מכירתו של המוצר בפלטפורמה זו. אי עמידה בתנאים יכולה לגרור עונשים והקפאת החשבון שלכם.

  לסיכום, צלם מקצועי בעל ניסיון רב בצילום מסחרי וכזה שמשתמש במצלמות חדישות ואיכותיות יבטיח ללקוחותיו צילומים איכותיים שיהפכו את המוצר המוצע למכירה לאטרקטיבי יותר מבחינה ויזואלית מכירתית. כעת, כל שנותר הוא לאחל בהצלחה במכירה!

  בין לקוחותינו

  נמנות החברות המובילות במשק

  OUR CLIENTS

  x

  צור קשר