דלג לתוכן דלג לפוטר

צילום תכשיטים בתל אביב

מאז כניסתה של רשת האינטרנט לחיינו, פריצתן של הרשתות החברתיות וחנויות האונליין, יותר ויותר אמנים וצורפי תכשיטים מחפשים אחר צלם המתמקצע בצילום תכשיטים בתל אביב. (ראו צילום לאמזון)

צילום תכשיטים במרכז או בתל אביב כולל צילום של מגוון סוגי תכשיטים: תכשיטי זהב וכסף, תכשיטי גולדפילד, תכשיטי יהלומים, שרשראות, צמידים, עגילים, טבעות ועוד.

לתמונות יש חשיבות מכרעת והשפעה על אחוזי המכירות שלנו ולכן כדאי להשקיע מחשבה בבחירת צלם תכשיטים מקצוען ומשקיען.

הצילום חייב להתבצע בצורה מקצועית בכדי שיהיה אטרקטיבי עבור הגולש או הגולשת שמגיעים לחנות או לאתר שלנו. בתהליך הצילום יש להתייחס למגוון של אלמנטים כמו הרקע שעליו התכשיט מצולם, עד כמה קרוב הצילום צריך להיות כדי שניתן יהיה לראות את פרטיו של התכשיט כמו האבנים, החריטות, התבליטים רמת הברק או החומר ממנו הוא עשוי, רמת הגימור של התכשיט ועוד… בנוסף, כדי שהתכשיט אכן ייראה אסתטי וייחודי, יש לצלמו מכמה זוויות.

ממש כמו שתהליך ייצור של תכשיט דורש הבנה בחומרי גלם, מרקמים, שילובי צבעים ואבנים, כך גם הצילום עצמו מחייב עין ויד מקצועית.

צילום תכשיטים בתל אביב

איך לבחור צלם המתמקצע בצילום תכשיטים?

הרי כבר השקעתם כל כך הרבה זמן, מחשבה, כסף ואנרגיה בעיצוב התכשיט, בבחירת החומרים השונים ובבניית אתר האינטרנט שלכם. כעת כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור בצלם תכשיטים מקצועי ובעל ניסיון שכן, לתמונות שיועלו לאתר יש השפעה אדירה על הגולשים והגולשות שיגיעו לאתר שלכם, יבחרו להישאר בו וכמובן יבצעו בסופו של דבר רכישה.

לא משנה מאיזה חומר התכשיטים שלכם מיוצרים, צלם תכשיטים מקצוען ידע להוציא את התכשיטים שלכם אסתטיים, יפים ומקוריים.

לכן, הבחירה שלכם צריכה להתייחס לכישרון של הצלם, לניסיון שלו (בקשו לראות תיק עבודות או אתרים אחרים עליהם הוא עבד), למחיר וכמובן לתוצאה הסופית. יחד עם זאת, חשוב להתייחס גם למכשור, לסוג המצלמה בה הצלם עושה שימוש, ברמה המקצועית של הסטודיו של הצלם – אלו ועוד ישפיעו בצורה ישירה על איכות התמונות של התכשיטים שלכם.

לקבלת מידע נוסף לגבי צילום מקצועי וצילום תכשיטים במרכז – השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם עם כל התשובות בקרוב.

קראו עוד על –
צילום מוצרים
3 סיבות להשקיע בתמונות ממש טובות לחנות שלכם

 

צילום תכשיטים בתל אביב
שלומי ברנטל
סטודיו לצילום | ליצירת קשר חייגו: 052-5801515
שתפו את המאמר:
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

    אולי יעניין אותך גם...
    x

    צור קשר