דלג לתוכן דלג לפוטר

איזה תוכן מומלץ להוסיף למוצרים המוצגים באתר?

כאשר אנו מציגים צילום מוצרים באתר שלנו או בחנות האינטרנטית שלנו (כמו צילום מוצר לאמזון) עלינו לחשוב היטב על כל הפרטים…

זה מתחיל מהתמונה, כמובן שהיא חייבת להיות לא פחות ממושלמת ובאיכות גבוהה משום שבעלי חנויות מקוונות יודעים שהלקוח לא יכול לחוש במוצר ולכן כשמדובר בצילום ל- Amazon התמונה צריכה להמחיש בצורה הכי טובה מה המוצר שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו ואיך הוא נראה.

ממשיך בתיאור המוצר ויש עוד כל מיני אלמנטים שאם נחליט להטמיע בתוך האתר, הדבר יתרום לנו הן מבחינה שיווקית והן מבחינה מכירתית. בנוסף, קריטריונים אלו מוסיפים לרמת השקיפות שלנו מול הלקוח אז איזה תוכן מומלץ להוסיף למוצרים המוצגים באתר שלכם?

לגלריית צילום מזון

פרטים טכניים

הכוונה בפרטים טכניים מה המוצר מכיל, מהם הרכיבים שיש במוצר במידה ומדובר בתכשיר קוסמטי, מוצר בריאות או מוצר מתחום המזון, האם עלינו להרכיב את המוצר בעצמנו או שמא המוצר מגיע מורכב- אלו הם פרטים שיסייעו לגולשים המתעניינים במוצר שלכם להבין בדיוק על מה מדובר והאם המוצר אכן עומד בסטנדרטים שלהם ומקביל לצרכיהם. כמובן שהפרטים הטכניים משתנים בין מוצר למוצר וזה תלוי בתחום בו אתם עוסקים.

צילום מוצרים

סרטון על המוצר דרך יוטיוב

סרטון הוא דרך מעולה לחשוף את המוצר שלכם על הצד הטוב ביותר. בסרטון תוכלו להראות בדיוק כיצד על הגולשים לעשות שימוש במוצר, איך הם יפיקו ממנו את המירב ויוכלו להנות מכל מה שלמוצר יש להציע. לאנשים היום יש הרבה פחות זמן ואנרגיה לקרוא ולכן הם מחפשים קיצורי דרך. כמות האנשים אשר צופים בסרטונים עולה מדי יום ואין ספק שזו אחת הדרכים הטובות והמהירות להעברת מסרים. סרטון זה דבר מוחשי ולכן אם זה אפשרי כדאי להעלות סרטון שימחיש את תהליך השימוש במוצר.

לגלריית צילום תכשיטים

מוצרים משלימים

במידה וקיימים מוצרים משלימים כמו למשל סדרת טיפוח שלמה אליה המוצר שייך, כדאי לציין זאת בפני הגולש. מוצרים משלימים יכולים גם הם להגדיל מכירות, להפוך את המוצר ליותר שימושי ומועיל עבור הגולש.

אחריות ומידע נוסף

יצרן, שנות אחריות, חומרי גלם מהם המוצר עשוי, אישור של מכון התקנים, משרד הבריאות, מנהל התרופות, תקנים בינלאומיים – אלו גם יכולים לתרום לרמת האמינות של המוצר.

יתרונות המוצר

זה אולי הקריטריון החשוב ביותר כשעוסקים בתיאורי מוצרים. בסופו של יום, שורה תחתונה, הלקוח רוצה לדעת איך המוצר הזה תורם לו, מדוע כדאי לו לבצע רכישה שלו וכיצד המוצר יועיל לו ביומיום…

הוספת מוצרים לאתר
שלומי ברנטל
סטודיו לצילום | ליצירת קשר חייגו: 052-5801515
שתפו את המאמר:
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

    אולי יעניין אותך גם...
    x

    צור קשר