דלג לתוכן דלג לפוטר

צילום קטלוג מוצרים

צילום קטלוג מוצרים הוא עבודה בעלת אחריות רבה כיוון שנראותו של המוצר היא חלק מהותי בתפיסת המוצר על ידי הלקוח ועקב כך קבלת ההחלטה אם לרכוש אותו או לא.

אופן צילום מוצרים לקטלוג

כדי להכין קטלוג ולהיערך לצילומים כיאות, אני מקדיש זמן לחשיבה על טכניקת הצילום הנכונה עבור כל סדרת מוצרים. בכל מוצר קיימים כמה אלמנטים דומיננטיים כמו הצבע שלו, התווית, הציור המופיע עליו, מבנה הבקבוק, המידע על המוצר ועוד. מתוך מכלול זה אני מחליט אילו פרמטרים להדגיש ועל אילו פרמטרים אפשר לדלג, מהו השילוב הנכון בצילום של כמה מוצרים יחד, אילו מהם כדאי לאחד כדי שהתמונה תצא ייחודית לאור השילוב בין כמה מוצרים אשר צבעיהם וגובהם יוצרים עניין.

בצילום מוצר לקטלוג אני מקפיד על כמה נושאים מקצועיים אשר הם אלה שיוצרים תמונות בטיב מעולה, אחד מהם הוא התאורה שתהיה מצוינת, אור יום או פלאש איכותי. בנוסף לכך אני מתכנן מראש ותוך כדי תנועה את זוויות הצילום הנכונות עבור כל אחד מהפריטים. מצלם כל מוצר כמה וכמה פעמים בגודל מלא, מזווית צדדית או מלמעלה. בתום כל הצילומים אני בוחן לעומק כל תמונה ומחליט אילו מהם הם הצילומים היפים שיובילו את קו המוצרים בקטלוג. פרמטר חשוב נוסף הוא הרקע לתמונות, המגמה היא בדרך כלל לצלם על רקע לבן כדי ליצור מוצר מושלם בנראותו, חד וברור, בעל מראה נקי ויוקרתי שאי אפשר להתעלם ממנו.

כל פקשוט שמתבצע מעניק אווירה ומיוחדות לאריזתו של המוצר כדי שהלקוח יתמקד בו ויסקור בעיניו את כל המראה שלו. המטרה היא שהלקוח הפוטנציאלי לא יתעלם מהפריט אלא יבחין בכל פרטיו עבור הידע שלו או עבור רכישתו.

הסטודיו לצילום

את הצילומים יוצאי הדופן אני מבצע בסטודיו שלי לאור הציוד החדשני הקיים בו. עם השנים חלו תמורות רבות באיכותו של ציוד הצילום ואני משתמש בציוד החדיש ביותר העובד בטכנולוגיות פורצות דרך.

סינון התמונות וביצוע השינויים אם נדרשים, מתבצעים תוך שימוש בתכנות חדשניות אשר מסוגלות לתת לכל תמונה את החיוניות הנדרשת ממנה לאחר שימוש סביר בפוטושופ ובתכנות מקצועיות נוספות.

סוגי מוצרים לצילום

בסטודיו אפשר לצלם סוגים שונים של מוצרים בהתאם לדרישת הלקוחות. לדוגמה צילומי תכשיטים אשר בהם כל טבעת, צמיד, מחרוזת, שרשרת או תליון מונחים על כר צבעוני וכך מצלמים כל מוצר מכמה זוויות כך שהלקוח יראה את נראותו מכל זווית, יבחין באורכו של הצמיד או אורכה של השרשרת ויצליח לקלוט את הגודל האמתי של המוצר.

כמו כן, צילומים של מוצרי מזון שונים כשהם ארוזים, צילומי מנות אוכל צבעוניות במסעדות ובבתי קפה ועוד. חברות יבוא מבקשות ממני לצלם את קו המוצרים שהן מייבאות בתחומים שונים כמו מוצרי חשמל אביזרי צנרת, מוצרי קוסמטיקה ועוד.

צילומים עבור אתרי אינטרנט

לאור הכמות הגדולה של הרכישות באתרי האינטרנט השונים, אני מצלם צילומים של פריטים הנמכרים באתרי אינטרנט של יצרנים, יבואנים, משווקים, בעלי חנויות וירטואליות, משווקים דרך הפלטפורמות של אמאזון ודומיהם.

מתוך מכלול הצילומים בכל קטגוריה שאותם אני מצלם כמו ביגוד הנעלה, תכשיטים, מוצרי מזון, טיפוח וכו' בוחרים את התמונות המוצלחות ביותר ומהן בונים קטלוג מקצועי המשרת את הלקוחות הסיטונאיים או את לקוחות הקצה, בהתאם לאופי ההתנהלות בכל עסק.

אשמח לצלם בסטודיו שלי צילומים מרהיבים, מקצועיים ואיכותיים גם עבורכם, בכל תחום בו יש צורך לצלם מוצרים בהליך הייצור או השיווק על פי הזמנתכם.

שלומי ברנטל
סטודיו לצילום | ליצירת קשר חייגו: 052-5801515
שתפו את המאמר:
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

    אולי יעניין אותך גם...
    x

    צור קשר